|
|
| MOQ: | 1 zak |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1500 ton per maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Product | Thermoplastische Wegmarkering Verf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdbestanddeel | Petroleumhars |
| Inmengbare glasparel inhoud | 0%~20% |
| Applicatietemperatuur | 180~220°C |
| Verwekingspunt | 90~125°C |
| Droogsnelheid | ≤3 min (23°C) |
| Theoretisch rendement | 4-5 kg/vierkante meter |
| Luminantiefactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Applicatiemethoden | Schrapen, spuiten, extrusie, structureel |
| Opslag | Droog, koel, vermijd direct zonlicht |
| Vervaldatum | Eén Jaar |
|
|
| MOQ: | 1 zak |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1500 ton per maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Product | Thermoplastische Wegmarkering Verf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdbestanddeel | Petroleumhars |
| Inmengbare glasparel inhoud | 0%~20% |
| Applicatietemperatuur | 180~220°C |
| Verwekingspunt | 90~125°C |
| Droogsnelheid | ≤3 min (23°C) |
| Theoretisch rendement | 4-5 kg/vierkante meter |
| Luminantiefactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Applicatiemethoden | Schrapen, spuiten, extrusie, structureel |
| Opslag | Droog, koel, vermijd direct zonlicht |
| Vervaldatum | Eén Jaar |