|
|
| MOQ: | 1Bag |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
Warm smelten verf Wit poeder reflecterend thermoplastisch wegtekenverf met gratis monster.
Witte en gele kleuren zijn de meest voorkomende kleuren die worden gebruikt in thermoplastische markeringsprojecten.HUA QUN is een toonaangevende fabrikant van thermoplastische verf voor wegmarkering in ChinaZowel witte als gele thermoplastische wegmarkeringsverf staat bekend om de strenge kwaliteitscontrole en de concurrerende prijzen.Verf in verschillende normen en kleuren zijn ook beschikbaar om te voldoen aan verschillende bouwbehoeften.
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van glazen kralen in het mengsel | 0% tot 30% |
| Applicatietemperatuur | 180~220°C |
| Zacht punt | 90°C tot 125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminansfactor | Wit: ≥75%, Geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |
|
|
| MOQ: | 1Bag |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
Warm smelten verf Wit poeder reflecterend thermoplastisch wegtekenverf met gratis monster.
Witte en gele kleuren zijn de meest voorkomende kleuren die worden gebruikt in thermoplastische markeringsprojecten.HUA QUN is een toonaangevende fabrikant van thermoplastische verf voor wegmarkering in ChinaZowel witte als gele thermoplastische wegmarkeringsverf staat bekend om de strenge kwaliteitscontrole en de concurrerende prijzen.Verf in verschillende normen en kleuren zijn ook beschikbaar om te voldoen aan verschillende bouwbehoeften.
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van glazen kralen in het mengsel | 0% tot 30% |
| Applicatietemperatuur | 180~220°C |
| Zacht punt | 90°C tot 125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminansfactor | Wit: ≥75%, Geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |