|
|
| MOQ: | 0,5 ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/c, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dichtheid (g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Verzachtingspunt (°C) | 90-125 |
| Vergroting van het vermogen van de verpakking | ≥ 12 |
| Glaskraalgehalte (%) | 0-30% |
| Fluiditeit | 35 ± 10 |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Kleur | Witte/gele/blauwe/rode/groene/op maat |
| Uitvoerende norm | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Aangepast |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witte kleur | 70-85 (op maat) |
| Omgekeerde coëfficiënt | 50 tot en met 550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Bergingsprocedure | Vermijd licht en vocht |
| Verpakkingsmaat | 45 x 70 x 5 cm |
| Component | Inhoudsbereik | Kenmerken |
|---|---|---|
| C5-hars | 10% tot 22% | Fluiditeit, taaiheid, hardheid, hechting |
| Titaniumdioxide | 00,5%-30% | Witheid, doofheid |
| Voorgemengde glazen kralen | 0%-30% | Reflectief na slijtage van het oppervlak |
| Calciumcarbonaatzand | 30% tot 80% | Witheid, slijtvastheid, hardheid |
| PE-was | 1%-1,5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 00,5%-1% | Kraakbestendigheid |
| Gelastiserende stof | 1%-1,5% | Hardheid |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 22% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 100,2% |
| Glaskralen | ≥ 30% | 32% |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 21% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 12% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 21% |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 15% | 160,1% |
| Titaniumdioxide | ≥ 5% | 8% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 22% |
|
|
| MOQ: | 0,5 ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/c, t/t |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dichtheid (g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Verzachtingspunt (°C) | 90-125 |
| Vergroting van het vermogen van de verpakking | ≥ 12 |
| Glaskraalgehalte (%) | 0-30% |
| Fluiditeit | 35 ± 10 |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Kleur | Witte/gele/blauwe/rode/groene/op maat |
| Uitvoerende norm | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Aangepast |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witte kleur | 70-85 (op maat) |
| Omgekeerde coëfficiënt | 50 tot en met 550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Bergingsprocedure | Vermijd licht en vocht |
| Verpakkingsmaat | 45 x 70 x 5 cm |
| Component | Inhoudsbereik | Kenmerken |
|---|---|---|
| C5-hars | 10% tot 22% | Fluiditeit, taaiheid, hardheid, hechting |
| Titaniumdioxide | 00,5%-30% | Witheid, doofheid |
| Voorgemengde glazen kralen | 0%-30% | Reflectief na slijtage van het oppervlak |
| Calciumcarbonaatzand | 30% tot 80% | Witheid, slijtvastheid, hardheid |
| PE-was | 1%-1,5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 00,5%-1% | Kraakbestendigheid |
| Gelastiserende stof | 1%-1,5% | Hardheid |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 22% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 100,2% |
| Glaskralen | ≥ 30% | 32% |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 21% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 12% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 21% |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 15% | 160,1% |
| Titaniumdioxide | ≥ 5% | 8% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 22% |