|
|
| MOQ: | 0,5 Ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
Thermoplastische wegmarkeringsverf met glazen kralen
Beschrijving
thermoplastische wegmarkeringsverf wordt voornamelijk gebruikt voor meer dan 2 niveaus van de snelweg en de snelweg, de markeringscoatingdikte van deze verf is (1,0 ~ 2,5) mm,de verf is gemengd met reflecterende glazen kralen, en in de markering constructie, het oppervlak van de reflecterende glazen kralen.volgens de verkeersstroom van de bouw van grote snelwegen van alle soorten wegmarkering schattingen van de vraag naar verfVoor de tweede hercoating van de oude markering lijn, is het gebruik van een warm smelt coating nodig.de dikkere oude coating moet worden verwijderd voordat de coating wordt gedaan.
Technische specificatie
| Dichtheid ((g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Verzachtingspunt (°C) | 90-125 |
| Vermogen om te drukken (MPa) | ≥ 12 |
| Gehalte aan glazen kralen ((%) | 0-30% |
| Liquiditeit | 35 ± 10 |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Kleur | Witte/gele/blauwe/rode/groene/op maat |
| Uitvoeringsnorm | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Aangepast |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witte kleur | 70-85 (op maat) |
| Omgekeerde coëfficiënt | 50 tot en met 550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Bergingsprocedure | Vermijd licht en vocht |
| Verpakkingsmaat | 45 x 70 x 5 cm |
Belangrijkste onderdelen en kenmerken
Formule aangepast
| Op maat gemaakte formule | ||
| Op maat gemaakte formule | Inhoud ((Aangepast assortiment) | Kenmerken |
| C5-hars | 10% tot 22% | Fluiditeit Robustheid Hardheid Adhesie |
| Titaniumdioxide | 0.5-10% | 00,5%-30% |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 0%-30% | Reflectief na slijtage van het oppervlak |
| Calciumcarbonaatzand | 30% tot 80% | Witheid slijtvast hardheid |
| PE-was | 1%-1,5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 00,5%-1% | Kraakbestendigheid |
| Gelastiserende stof | 1%-1,5% | Hardheid |
Verschillende normen
| AASHTO-norm | ||
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
| Hars | ≥ 20% | 22% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 100,2% |
| Glaskralen | ≥ 30% | 32% |
| Britse standaard | ||
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
| Hars | ≥ 20% | 21% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 12% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 21% |
| China-standaard | ||
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
| Hars | ≥ 15% | 160,1% |
| Titaniumdioxide | ≥ 5% | 8% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 22% |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 0,5 Ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
Thermoplastische wegmarkeringsverf met glazen kralen
Beschrijving
thermoplastische wegmarkeringsverf wordt voornamelijk gebruikt voor meer dan 2 niveaus van de snelweg en de snelweg, de markeringscoatingdikte van deze verf is (1,0 ~ 2,5) mm,de verf is gemengd met reflecterende glazen kralen, en in de markering constructie, het oppervlak van de reflecterende glazen kralen.volgens de verkeersstroom van de bouw van grote snelwegen van alle soorten wegmarkering schattingen van de vraag naar verfVoor de tweede hercoating van de oude markering lijn, is het gebruik van een warm smelt coating nodig.de dikkere oude coating moet worden verwijderd voordat de coating wordt gedaan.
Technische specificatie
| Dichtheid ((g/cm3) | 1.8-2.3 |
| Verzachtingspunt (°C) | 90-125 |
| Vermogen om te drukken (MPa) | ≥ 12 |
| Gehalte aan glazen kralen ((%) | 0-30% |
| Liquiditeit | 35 ± 10 |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Kleur | Witte/gele/blauwe/rode/groene/op maat |
| Uitvoeringsnorm | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Aangepast |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witte kleur | 70-85 (op maat) |
| Omgekeerde coëfficiënt | 50 tot en met 550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Bergingsprocedure | Vermijd licht en vocht |
| Verpakkingsmaat | 45 x 70 x 5 cm |
Belangrijkste onderdelen en kenmerken
Formule aangepast
| Op maat gemaakte formule | ||
| Op maat gemaakte formule | Inhoud ((Aangepast assortiment) | Kenmerken |
| C5-hars | 10% tot 22% | Fluiditeit Robustheid Hardheid Adhesie |
| Titaniumdioxide | 0.5-10% | 00,5%-30% |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 0%-30% | Reflectief na slijtage van het oppervlak |
| Calciumcarbonaatzand | 30% tot 80% | Witheid slijtvast hardheid |
| PE-was | 1%-1,5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 00,5%-1% | Kraakbestendigheid |
| Gelastiserende stof | 1%-1,5% | Hardheid |
Verschillende normen
| AASHTO-norm | ||
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
| Hars | ≥ 20% | 22% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 100,2% |
| Glaskralen | ≥ 30% | 32% |
| Britse standaard | ||
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
| Hars | ≥ 20% | 21% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 12% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 21% |
| China-standaard | ||
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
| Hars | ≥ 15% | 160,1% |
| Titaniumdioxide | ≥ 5% | 8% |
| Glaskralen | ≥ 20% | 22% |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()