|
|
| MOQ: | 0,5 Ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
Thermoplastische wegmarkeerverf wordt voornamelijk gebruikt voor wegen van niveau 2 en hoger en snelwegen. De dikte van de lijnen die met deze coating worden gemaakt is (1,0 ~ 4,0) mm, verf gemengd met reflecterende glaskralen, en tijdens de constructie worden de reflecterende glaskralen op het oppervlak verspreid. Dit type markeerlijn heeft goede nachtelijke reflectieprestaties, een lange levensduur, over het algemeen tot 2 ~ 3 jaar. Thermoplastische wegmarkeerverf vereist speciale verwarmingsapparatuur tijdens de constructie. Bij het opnieuw aanbrengen van oude markeerlijnen moet de dikke oude markeerlijn eerst worden verwijderd.
| Dichtheid(g/cm3) | 1,8-2,3 |
| Verwekingspunt (°C) | 90-125 |
| Druksterkte(MPa) | ≥12 |
| Glaskraleninhoud(%) | 0-30% |
| Vloeibaarheid | 35±10 |
| Verpakking | 25kg/zak |
| Kleur | Wit/Geel/Blauw/Rood/Groen/Op maat gemaakt |
| Uitvoeringsnorm | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Op maat gemaakt |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witheid | 70-85 (Op maat gemaakt) |
| Omgekeerde coëfficiënt | 50-550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Opslagmethode | Licht en vocht vermijden |
| Verpakkingsgrootte | 45*70*5CM |
De coatingfilm van hete smeltverf heeft complete duidelijke lijnen, scherpe randen en hoeken, hoge levendigheid en driedimensionaal effect.
Het kan droog zijn en worden opengesteld voor verkeer 1-3 minuten na het schilderen, en de constructie kan zelfs worden uitgevoerd zonder het verkeer te blokkeren.
De coatingfilm van deze verf is duurzaam en de levensduur van de markering kan oplopen tot 2 jaar. Sterkere hechting, goede vloeibaarheid, sterkere weerbestendigheid, hoge druksterkte..
Omdat de verf is gemengd met glaskralen, is de markeercoating 's nachts sterk reflecterend, verkeersongevallen kunnen worden verminderd
| Op maat gemaakte formule | ||
| Op maat gemaakte formule | Inhoud (Op maat gemaakt bereik) | Kenmerken |
| C5 Hars | 10%-22% | Vloeibaarheid Taaiheid Hardheid Hechting |
| Titaandioxide | 0,5-10% | 0,5%-30% |
| Voorgemengde glaskralen | 0%-30% | Reflectie na oppervlakteslijtage |
| Calciumcarbonaat Zand | 30%-80% | Witheid Slijtvast Hardheid |
| PE Was | 1%-1,5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 0,5%-1% | Scheurweerstand |
| Weekmaker | 1%-1,5% | Taaiheid |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 0,5 Ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
Thermoplastische wegmarkeerverf wordt voornamelijk gebruikt voor wegen van niveau 2 en hoger en snelwegen. De dikte van de lijnen die met deze coating worden gemaakt is (1,0 ~ 4,0) mm, verf gemengd met reflecterende glaskralen, en tijdens de constructie worden de reflecterende glaskralen op het oppervlak verspreid. Dit type markeerlijn heeft goede nachtelijke reflectieprestaties, een lange levensduur, over het algemeen tot 2 ~ 3 jaar. Thermoplastische wegmarkeerverf vereist speciale verwarmingsapparatuur tijdens de constructie. Bij het opnieuw aanbrengen van oude markeerlijnen moet de dikke oude markeerlijn eerst worden verwijderd.
| Dichtheid(g/cm3) | 1,8-2,3 |
| Verwekingspunt (°C) | 90-125 |
| Druksterkte(MPa) | ≥12 |
| Glaskraleninhoud(%) | 0-30% |
| Vloeibaarheid | 35±10 |
| Verpakking | 25kg/zak |
| Kleur | Wit/Geel/Blauw/Rood/Groen/Op maat gemaakt |
| Uitvoeringsnorm | JT/T280-2004/AASHTO/BS3262/Op maat gemaakt |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witheid | 70-85 (Op maat gemaakt) |
| Omgekeerde coëfficiënt | 50-550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Opslagmethode | Licht en vocht vermijden |
| Verpakkingsgrootte | 45*70*5CM |
De coatingfilm van hete smeltverf heeft complete duidelijke lijnen, scherpe randen en hoeken, hoge levendigheid en driedimensionaal effect.
Het kan droog zijn en worden opengesteld voor verkeer 1-3 minuten na het schilderen, en de constructie kan zelfs worden uitgevoerd zonder het verkeer te blokkeren.
De coatingfilm van deze verf is duurzaam en de levensduur van de markering kan oplopen tot 2 jaar. Sterkere hechting, goede vloeibaarheid, sterkere weerbestendigheid, hoge druksterkte..
Omdat de verf is gemengd met glaskralen, is de markeercoating 's nachts sterk reflecterend, verkeersongevallen kunnen worden verminderd
| Op maat gemaakte formule | ||
| Op maat gemaakte formule | Inhoud (Op maat gemaakt bereik) | Kenmerken |
| C5 Hars | 10%-22% | Vloeibaarheid Taaiheid Hardheid Hechting |
| Titaandioxide | 0,5-10% | 0,5%-30% |
| Voorgemengde glaskralen | 0%-30% | Reflectie na oppervlakteslijtage |
| Calciumcarbonaat Zand | 30%-80% | Witheid Slijtvast Hardheid |
| PE Was | 1%-1,5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 0,5%-1% | Scheurweerstand |
| Weekmaker | 1%-1,5% | Taaiheid |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()