|
|
| MOQ: | 0,5 Ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
| Dichtheid (g/cm³) | 1.8-2.3 |
| Verwekingspunt (°C) | 90-125 |
| Druksterkte (MPa) | ≥12 |
| Glasparelgehalte | 0-30% |
| Vloeibaarheid | 35±10 |
| Verpakking | 25kg/zak |
| Kleur | Wit/Geel/Blauw/Rood/Groen/Op maat |
| Uitvoeringsnorm | JT/T280-2022/Op maat |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witheid | 70-85 (Op maat) |
| Omgekeerde Coëfficiënt | 50-550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Opslagmethode | Licht en vocht vermijden |
| Verpakkingsgrootte | 45*70*5CM |
| Component | Inhoudsbereik | Kenmerken |
|---|---|---|
| C5 Hars | 10%-22% | Vloeibaarheid, Taaiheid, Hardheid, Adhesie |
| Titaandioxide | 0.5%-30% | Kleur en Dekking |
| Voorgemengde Glasparels | 0%-30% | Reflecterend na oppervlakteslijtage |
| Calciumcarbonaat Zand | 30%-80% | Witheid, Slijtvast, Hardheid |
| PE Was | 1%-1.5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 0.5%-1% | Scheurweerstand |
| Weekmaker | 1%-1.5% | Taaiheid |
| Component | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 22% |
| Titaandioxide | ≥ 10% | 10.2% |
| Glasparels | ≥ 30% | 32% |
| Component | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 21% |
| Titaandioxide | ≥ 10% | 12% |
| Glasparels | ≥ 20% | 21% |
| Component | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 15% | 16.1% |
| Titaandioxide | ≥ 5% | 8% |
| Glasparels | ≥ 20% | 22% |
|
|
| MOQ: | 0,5 Ton |
| Prijs: | pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | Tweeduizend ton per maand |
| Dichtheid (g/cm³) | 1.8-2.3 |
| Verwekingspunt (°C) | 90-125 |
| Druksterkte (MPa) | ≥12 |
| Glasparelgehalte | 0-30% |
| Vloeibaarheid | 35±10 |
| Verpakking | 25kg/zak |
| Kleur | Wit/Geel/Blauw/Rood/Groen/Op maat |
| Uitvoeringsnorm | JT/T280-2022/Op maat |
| Uiterlijk | Poeder |
| Constructietemperatuur | 180°C-220°C |
| Witheid | 70-85 (Op maat) |
| Omgekeerde Coëfficiënt | 50-550 |
| Garantie | 12 maanden |
| Opslagmethode | Licht en vocht vermijden |
| Verpakkingsgrootte | 45*70*5CM |
| Component | Inhoudsbereik | Kenmerken |
|---|---|---|
| C5 Hars | 10%-22% | Vloeibaarheid, Taaiheid, Hardheid, Adhesie |
| Titaandioxide | 0.5%-30% | Kleur en Dekking |
| Voorgemengde Glasparels | 0%-30% | Reflecterend na oppervlakteslijtage |
| Calciumcarbonaat Zand | 30%-80% | Witheid, Slijtvast, Hardheid |
| PE Was | 1%-1.5% | Koud- en hittebestendig |
| EVA | 0.5%-1% | Scheurweerstand |
| Weekmaker | 1%-1.5% | Taaiheid |
| Component | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 22% |
| Titaandioxide | ≥ 10% | 10.2% |
| Glasparels | ≥ 30% | 32% |
| Component | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 21% |
| Titaandioxide | ≥ 10% | 12% |
| Glasparels | ≥ 20% | 21% |
| Component | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 15% | 16.1% |
| Titaandioxide | ≥ 5% | 8% |
| Glasparels | ≥ 20% | 22% |