|
|
| MOQ: | zakken 1 |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
Thermoplastische wegmarkeringsverf is een hoogwaardig wegmarkeringsmateriaal dat thermoplastische petroleumhars gebruikt als bindmiddel in combinatie met gekwalificeerde pigmenten, vulstoffen en additieven.Dit thermoplastische wegmarkeringsmateriaal biedt voordelen, waaronder snel drogenEenvoudige toepassing, hoge reflectiviteit en lange levensduur.
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van de glazen kralen | 15% tot 30% |
| Applicatietemperatuur | 180~220°C |
| Zwak punt | 90°C tot 125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Theoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminansfactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |
|
|
| MOQ: | zakken 1 |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
Thermoplastische wegmarkeringsverf is een hoogwaardig wegmarkeringsmateriaal dat thermoplastische petroleumhars gebruikt als bindmiddel in combinatie met gekwalificeerde pigmenten, vulstoffen en additieven.Dit thermoplastische wegmarkeringsmateriaal biedt voordelen, waaronder snel drogenEenvoudige toepassing, hoge reflectiviteit en lange levensduur.
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van de glazen kralen | 15% tot 30% |
| Applicatietemperatuur | 180~220°C |
| Zwak punt | 90°C tot 125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Theoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminansfactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |