|
|
| MOQ: | 1 zak |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg/zak, container van 27 ton/20' |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
| Artikel 1 | Verf voor wegmarkering |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Modelnummer | HQT-MP102 |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Gewicht | 25 kg/zak |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Toepassingstijd. | 180~220°C |
| Aanwendingswijze | Scheren, sproeien |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |
|
|
| MOQ: | 1 zak |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg/zak, container van 27 ton/20' |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
| Artikel 1 | Verf voor wegmarkering |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Modelnummer | HQT-MP102 |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Gewicht | 25 kg/zak |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Toepassingstijd. | 180~220°C |
| Aanwendingswijze | Scheren, sproeien |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |