|
|
| MOQ: | 1 zak |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 60 zakken per pallet/jumbozak |
| Leveringstermijn: | 2-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 25% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 11% |
| Glaskralen | ≥ 30% | 33% |
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van glazen kralen in het mengsel | 30% |
| Applicatietemperatuur | 180-220°C |
| Zacht punt | 90-125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminansfactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Pakket | 25 kg per zak, 60 zakken per pallet |
|
|
| MOQ: | 1 zak |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 60 zakken per pallet/jumbozak |
| Leveringstermijn: | 2-5 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
| Componenten | Specificatie | Testresultaat |
|---|---|---|
| Hars | ≥ 20% | 25% |
| Titaniumdioxide | ≥ 10% | 11% |
| Glaskralen | ≥ 30% | 33% |
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van glazen kralen in het mengsel | 30% |
| Applicatietemperatuur | 180-220°C |
| Zacht punt | 90-125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminansfactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Pakket | 25 kg per zak, 60 zakken per pallet |