|
|
| MOQ: | 1Bag |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
Thermoplastische Gele en Witte Poedercoating Verf voor Wegmarkering OEM Acceptabel
Thermoplastische markering wordt veel gebruikt in de aanleg van snelwegen en straten. Wit en geel zijn de meest voorkomende kleuren die worden gebruikt in thermoplastische markeerprojecten. HUA QUN is een toonaangevende fabrikant van thermoplastische wegmarkeringsverf in China. Zowel witte als gele thermoplastische wegmarkeringsverven staan bekend om strikte kwaliteitscontrole en concurrerende prijzen. Verf in verschillende normen en kleuren is ook verkrijgbaar om aan diverse bouwbehoeften te voldoen.
| Product | Thermoplastische Wegmarkeringsverf |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdbestanddeel | Petroleumhars |
| Inmengsel glaskralen gehalte | 0%-15% |
| Toepassingstemperatuur | 180~220°C |
| Zacht punt | 90~125°C |
| Droogsnelheid | ≤3 min (23°C) |
| Theoretische Spreidingssnelheid | 4-5 kg/vierkante meter |
| Luminantiefactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Toepassingsmethode | Schrapen, spuiten, extrusie, structureel |
| Opslag | Droog, koel, vermijd direct zonlicht |
| Vervaldatum | Eén Jaar |
Het zal zeer reflecterend zijn in het donker wanneer autolicht erop schijnt
|
|
| MOQ: | 1Bag |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 50 ton per dag |
Thermoplastische Gele en Witte Poedercoating Verf voor Wegmarkering OEM Acceptabel
Thermoplastische markering wordt veel gebruikt in de aanleg van snelwegen en straten. Wit en geel zijn de meest voorkomende kleuren die worden gebruikt in thermoplastische markeerprojecten. HUA QUN is een toonaangevende fabrikant van thermoplastische wegmarkeringsverf in China. Zowel witte als gele thermoplastische wegmarkeringsverven staan bekend om strikte kwaliteitscontrole en concurrerende prijzen. Verf in verschillende normen en kleuren is ook verkrijgbaar om aan diverse bouwbehoeften te voldoen.
| Product | Thermoplastische Wegmarkeringsverf |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdbestanddeel | Petroleumhars |
| Inmengsel glaskralen gehalte | 0%-15% |
| Toepassingstemperatuur | 180~220°C |
| Zacht punt | 90~125°C |
| Droogsnelheid | ≤3 min (23°C) |
| Theoretische Spreidingssnelheid | 4-5 kg/vierkante meter |
| Luminantiefactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Toepassingsmethode | Schrapen, spuiten, extrusie, structureel |
| Opslag | Droog, koel, vermijd direct zonlicht |
| Vervaldatum | Eén Jaar |
Het zal zeer reflecterend zijn in het donker wanneer autolicht erop schijnt