|
|
| MOQ: | 1Bag |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg/zak, container van 27 ton/20' voor wegmarkeringsverf |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton per maand |
| Artikel | Wegmarkering Verf |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Modelnummer | N.W. |
| Kleur | Wit, Geel of Maatwerk |
| Hoofdbestanddeel | Petroleumhars |
| Gewicht | 25kg/zak |
| Droogsnelheid | ≤3 min (23℃) |
| Theoretische dekkingsgraad | 4-5 kg/m² |
| Applicatiemethode | Schrapen, Spuiten, Extrusie, Structureel |
| Opslag | Droog, Koel, Vermijd Direct Zonlicht |
| Vervaldatum | Eén Jaar |
|
|
| MOQ: | 1Bag |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | 25 kg/zak, container van 27 ton/20' voor wegmarkeringsverf |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton per maand |
| Artikel | Wegmarkering Verf |
|---|---|
| Uiterlijk | Poeder |
| Modelnummer | N.W. |
| Kleur | Wit, Geel of Maatwerk |
| Hoofdbestanddeel | Petroleumhars |
| Gewicht | 25kg/zak |
| Droogsnelheid | ≤3 min (23℃) |
| Theoretische dekkingsgraad | 4-5 kg/m² |
| Applicatiemethode | Schrapen, Spuiten, Extrusie, Structureel |
| Opslag | Droog, Koel, Vermijd Direct Zonlicht |
| Vervaldatum | Eén Jaar |