|
|
| MOQ: | 1 ton |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3 dagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 ton per dag |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van glazen kralen in het mengsel | 0% ~ 20% |
| Applicatietemperatuur | 180°C∼220°C |
| Zacht punt | 90°C∼125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminaatfactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |
|
|
| MOQ: | 1 ton |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg per zak, 40 zakken per ton, 25-27 ton per 1x20ft container |
| Leveringstermijn: | 3 dagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T, Western Union |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 ton per dag |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Producten | Thermoplastische wegmarkeringsverf |
| Uiterlijk | Poeder |
| Kleur | Wit, geel of op maat |
| Hoofdgrondstof | petroleumhars |
| Inhoud van glazen kralen in het mengsel | 0% ~ 20% |
| Applicatietemperatuur | 180°C∼220°C |
| Zacht punt | 90°C∼125°C |
| Droge snelheid | ≤ 3 min (23°C) |
| Teoretisch spreidingspercentage | 4-5 kg/m2 |
| Luminaatfactor | Wit: ≥75%, geel: ≥45% |
| Aanwendingswijze | Schroeven, sproeien, extruderen, structurele |
| Bewaarplaats | Droog, koel, direct zonlicht vermijden |
| Vervaldatum | Eén jaar |