|
|
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | Verpakt in houten doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 5 sets per dag |
De CK308S handdrukbare thermoplastische wegmarkeringsmachine is ontworpen voor efficiënte wegmarkeringstoepassingen.Deze machine is ideaal voor het markeren van snelweglijnen, parkeerplaatsen, scholen, fabrieken en verschillende wegmarkeringsprojecten.
| Type | CK308 |
|---|---|
| Motor | Doppel geïsoleerde container van roestvrij staal met uitneembaar handmatig aansluitend apparaat. |
| Glaskraalcontainervolume | 10 kg |
| Verstelbare glazen kralen dispenser | Synchrone en kwantitatieve afgifte met instelbare breedte van 50 mm tot 200 mm |
| Markering van schimmel | Hoogprecisie ultradun materiaal met een uniek ontwerp van de bodem van de schroefdoos |
| banden | Legeringswiel met warmtebestendige rubber en achterwielrichtingsbesturing |
| Verwarmingsapparaat | Naadloos stalen buisje dat luchtlekken voorkomt |
| Markering van schoenmaat | 50/100/150/200/250/350/400/450 mm (facultatief) |
| Batterijcapaciteit | 15AH |
| Batterijspanning | Lithiumbatterie van 48 V |
| Bestuurdersnelheid | 1-8 km/uur |
| Werktijd | 24 uur wegmarkering na 5 uur opladen van de batterij |
| Afmeting | 1220x920x1100 mm |
| Gewicht | 150 kg |
| Brek | Trommelrem met verstelbare spanning |
|
|
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Pending |
| Standaardverpakking: | Verpakt in houten doos |
| Leveringstermijn: | 5-8 werkdagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 5 sets per dag |
De CK308S handdrukbare thermoplastische wegmarkeringsmachine is ontworpen voor efficiënte wegmarkeringstoepassingen.Deze machine is ideaal voor het markeren van snelweglijnen, parkeerplaatsen, scholen, fabrieken en verschillende wegmarkeringsprojecten.
| Type | CK308 |
|---|---|
| Motor | Doppel geïsoleerde container van roestvrij staal met uitneembaar handmatig aansluitend apparaat. |
| Glaskraalcontainervolume | 10 kg |
| Verstelbare glazen kralen dispenser | Synchrone en kwantitatieve afgifte met instelbare breedte van 50 mm tot 200 mm |
| Markering van schimmel | Hoogprecisie ultradun materiaal met een uniek ontwerp van de bodem van de schroefdoos |
| banden | Legeringswiel met warmtebestendige rubber en achterwielrichtingsbesturing |
| Verwarmingsapparaat | Naadloos stalen buisje dat luchtlekken voorkomt |
| Markering van schoenmaat | 50/100/150/200/250/350/400/450 mm (facultatief) |
| Batterijcapaciteit | 15AH |
| Batterijspanning | Lithiumbatterie van 48 V |
| Bestuurdersnelheid | 1-8 km/uur |
| Werktijd | 24 uur wegmarkering na 5 uur opladen van de batterij |
| Afmeting | 1220x920x1100 mm |
| Gewicht | 150 kg |
| Brek | Trommelrem met verstelbare spanning |